Leiding

Uiteraard zou onze vereniging niet kunnen bestaan zonder de hulp van onze technische leiding en hulpleiding. Omdat we het belangrijk vinden dat deze mensen goed bereikbaar zijn, zullen we hier de email adressen van de technische leiding geven. Zo is het voor jou gemakkelijker de juiste persoon te vinden bij de juiste groep. Je kunt hierbij denken aan ziekmeldingen en/of afmeldingen.

Leiding

Vera Erens veraerens96@gmail.com
Mirjan Frings mjt.frings@me.com
Loes Houbiers loeshoubiers@hotmail.com
Michelle Klos michelle_klos@hotmail.com
Renske Krause renske_krause@hotmail.com
Annie Krause am.krause@akkerhof.eu
Claudia Masson claudia301@live.nl
Marjo Moonen marjo_moonen@live.nl
Dali Roelofs daliroelofs@hotmail.com
Rianne Thelen rianne_thelen@hotmail.com
Selma Thill selmathillie@hotmail.com
Nicole Veldman nicoleveldman@home.nl
Hulpleiding
Maud Ackermann Steffi Kisters
Veerle Florie Mirte Kuijpers
Elene Gervais Joy Rijken
Mandy Geurts Lorijn Roelofs
Meike Hahnrahts Isa Roufs
Veerle Hahnrahts Tes Schaapkens
Iris Houben Marlou Thelen
Wouter Vaessen