Leiding

Uiteraard zou onze vereniging niet kunnen bestaan zonder de hulp van onze technische leiding en hulpleiding. Omdat we het belangrijk vinden dat deze mensen goed bereikbaar zijn, zullen we hier de email adressen van de technische leiding geven. Zo is het voor jou gemakkelijker de juiste persoon te vinden bij de juiste groep. Je kunt hierbij denken aan ziekmeldingen en/of afmeldingen.

Leiding

Mirjan Frings mjt.frings@me.com
Loes Houbiers loeshoubiers@hotmail.com
Bart Keulers b.keulers@hotmail.com
Michelle Klos michelle_klos@hotmail.com
Renske Krause renske_krause@hotmail.com
Annie Krause am.krause@akkerhof.eu
Sven Krummer svenkrummer@gmail.com
Marjo Moonen marjo_moonen@live.nl
Chiara Schmetz chiaraschmetz@gmail.com
Rianne Thelen rianne_thelen@hotmail.com
Selma Thill selmathillie@hotmail.com
Nicole Veldman nicoleveldman@live.com
Hulpleiding
Maud Ackermann Joy Rijken
Mandy Geurts Lorijn Roelofs
Meike Hahnrahts Isa Roufs
Jack Heunen Loek Thomas
Sven Jacobs Marlou Thelen
Steffi Kisters Sven Jacobs
Mirte Kuijpers Fleur Ackermann
Kim Jacobs