Leiding

Uiteraard zou onze vereniging niet kunnen bestaan zonder de hulp van onze technische leiding en hulpleiding. Omdat we het belangrijk vinden dat deze mensen goed bereikbaar zijn, zullen we hier de email adressen van de technische leiding geven. Zo is het voor jou gemakkelijker de juiste persoon te vinden bij de juiste groep. Je kunt hierbij denken aan ziekmeldingen en/of afmeldingen.

Leiding

Roger Ackermann rlj.ackermann@gmail.com
Mirjan Frings mjt.frings@me.com
Loes Houbiers loeshoubiers@hotmail.com
Natascha Jentsch taschi75@hotmail.com
Bart Keulers b.keulers@hotmail.com
Michelle Klos michelle_klos@hotmail.com
Renske Krause renske_krause@hotmail.com
Chiara Schmetz chiaraschmetz@gmail.com
Luc Swillens lucswillens@gmail.com
Rianne Thelen rianne_thelen@hotmail.com
Selma Thill selmathillie@hotmail.com
Hulpleiding
Fleur Ackermann Kim Jacobs
Marlou Bouwens Pleun Caris
Mandy Geurts Lorijn Roelofs
Jack Heunen Isa Roufs
Mirthe Stadhouders Kira Onat
Pleun Maas Julia van Bergen
Jikke Janssen Marly Somers
Sienna Wouters